Yerel

Doğan, TOBB Başkanı İle Görüştü

TOBB’da 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü kamu bankaları ile reel sektör temsilcilerinin bir araya geldiği Finansa Erişim İstişare Toplantısı öncesinde Biga TSO Başkanı Şadan Doğan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile görüştü.

Başkan Doğan, TOBB Başkanı ile yaptığı görüşmede; kendilerini 30 Eylül-02 Ekim 2022 tarihlerinde on altıncısı yapılacak Biga Fuarı’na davet etti. Doğan, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçiyi ağırladıklarını belirttiği Biga Fuarı’nda üst kuruluşumuz olan TOBB’un da iştirakçileri arasında yer aldığı Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından üretim çalışmaları sürdürülen TOGG prototip aracının Biga Fuarı süresince 30 Eylül – 02 Ekim 2022 tarihlerinde Biga’da sergilenmesi için TOBB Başkanı’nın desteğini yineledi.

Doğan ayrıca, Aralık ayında Biga’da yapmayı planladıkları “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni” ile Biga TSO çatısı altında kurulan BİGATAM (Biga Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi)’nin de aynı dönemde açılışını yapmaları için TOBB Başkanı’nı Biga’da görmek istediklerini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu