Yerel

Doğan, “Dünya’da Sermaye Sıkıntısı Yok”

Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Akşam Future&Trends Summit etkinliğine katıldı. Doğan yaptığı açıklamada; “Dünyada sermaye sıkıntısı yok. Önemli olan para kaynaklarına doğru projeler ile ulaşabilmek” olduğunu söyledi.

Ziraat Bankası’nın ana Sponsorluğu ve Türk Telekom‘un iletişim sponsorluğunda, Akşam Gazetesi tarafından düzenlenen Akşam Future&Trends Summit etkinliği bugün başlandı. 4 oturumda gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye’de ve dünyada finanstan sigortaya, inşaat, çevre, şehircilikten e-ticaret ve perakendeye kadar sektörlerin gelecek planlarını ve trendlerini kapsamlı bir şekilde konuşmak üzere kamu, finans ve iş dünyasından üst düzey yöneticileri ve sektörün tüm paydaşlarını bir araya getiriyor.

“Dijitalleşmenin Öneminin Farkındayız”

18’ncisi gerçekleştirilen Akşam Future&Trends Summit etkinliğine katılan Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan; “Bu tür etkinlikler, siyasi ve iş dünyasının bir araya gelerek sinerji yarattığı etkinliklerdir. Bizler için oldukça motive edici bir etkinlik” olarak değerlendirdi.

“Doğru Projeniz Varsa; Finans Kaynaklarına Ulaşabilirsiniz”

Sermaye’ye ulaşım konusunda sorulan soruya yanıt veren Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan; “Dünyada aslında sermaye ile ilgili bir sıkıntı yok, dünyada para çok. Önemli olan bu para kaynaklarına doğru projelerle ulaşabilmektir. Bizde kendi grubumuzda; bizim mobilya sektörümüzde Doğtaş, Kelebek gibi markalarımız var. Özellikle pandemi sürecinde dijitalleşme ve dijital pazarlamanın önemini anlamış olduk. Onun için e-ticarete daha fazla önem verdik. Bizde grup olarak dijital mağazalar oluşturmaya başladık. 5-10 bin metrekarelik mağazalar yerine 50-100 metrekarelik mağazalarda 10 bin tane ürün sergileyebiliyoruz. Gelecekteki dijitalleşmenin öneminin şirket olarak da bilincindeyiz, bu sektörde dijitalleşme konusunda çok önemli gelişmeler olacak. Sizin eğer doğru bir projeniz varsa yurt içinde ve yurtdışındaki para kaynaklarında ulaşımı konusunda bir sıkıntı göremiyorum” dedi.

Kaynak: Aynalı Pazar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu