Yerel

Denizbank’tan Gelibolu Yangınından Etkilenen Çiftçilere 10 Yıl Vade Desteği

DenizBank, Çanakkale’nin Kumköy, Yalova ve Ilgardere köylerini etkileyen yangın nedeniyle mağdur olan müşterilerine ödeme kolaylığı sağlıyor. Bankanın söz konusu köylerde yaşayan tarım müşterilerinin tüm ödemeleri 10 yıl vadeye kadar yeni bir ödeme planına bağlanıyor.

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü faaliyetler ile özel bankalar arasında pazar payı açısından ilk sırada yer alan DenizBank, Türkiye’nin tüm bölgelerindeki üreticilerini elindeki bütün imkânları kullanarak desteklemeye devam ediyor. Banka bu kapsamda Çanakkale’de yaşanan yangından zarar gören tarımsal üreticiler için kolaylıklar sağlıyor.

DenizBank zarar gören çiftçinin tüm ödemeleri için, özel faiz oranı üzerinden 10 yıla varan vadelerde yeni bir ödeme planı oluşturuyor. Banka müşterileri borçlarını yeniden planlamak için Gelibolu ve Çanakkale şubelerine başvuru yapabiliyor.

“Yangın mağduru müşterilerimizin ödemelerini yeniden planlıyoruz”

“Tarımla gönül bağımız var” diyen DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet Çelik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada DenizBank’ın çiftçinin zor gününde de yanında olduğunu vurguladı. Çelik, sözlerine şöyle devam etti: “Çanakkale’nin Gelibolu ve Eceabat ilçelerine bağlı Kumköy, Yalova ve Ilgardere köylerinde yaşanan yangın felaketi dolayısıyla bölge halkına bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi paylaşıyoruz. Önce insan anlayışıyla 23 yıldır Türkiye’nin her yerinde faaliyetlerine devam eden bir Kurum olarak, bizim için üreticimize hizmet aynı zamanda ülkemize hizmet anlamına geliyor. Zor dönemde üreticilerimizin sırtındaki yükü bir nebze de olsa omuzlamak en büyük gayemiz. Bu amaçla, çiftçimizin tüm finansal ihtiyaçlarına çözüm sağlamak üzere yangından etkilenen müşterilerimize özel faiz oranı ve 10 yıla varan vade imkânı sunuyoruz. Asıl amacımız ise müşterilerimizin üretime devam etmesini sağlamak. Tarımın gelişimi için soframızdaki ekmeği borçlu olduğumuz çiftçimize destek olmaya devam edeceğiz. Bölgede üretim yapan tüm çiftçilerimizi ihtiyaçlarını karşılamak ve DenizBank ayrıcalıklarından yararlanmak üzere şubelerimize bekleriz.”

DenizBank Hakkında

DenizBank, 1997 yılında bir bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınarak yolculuğuna başladı. Ekim 2006’da Avrupa’nın önde gelen finans gruplarından Dexia bünyesine katılan bankanın hisseleri, 28 Eylül 2012’de Rusya’nın en büyük bankası Sberbank’a, 31 Temmuz 2019 itibarıyla ise yine bölgesinin en büyük kuruluşları arasında yer alan Emirates NBD’ye devroldu.

Farklı finansal hizmetleri aynı çatı altında toplayan bir “finansal süpermarket” oluşturmayı hedefleyen DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun, Türkiye’nin 81 ilinde, iştiraklerin şubeleri dâhil toplam 749 şubesi ile 14 bine yakın çalışanı; beş yerli ve üç uluslararası finansal iştiraki, altı yerli finansal olmayan iştiraki ve Bahreyn’de bir şubesi bulunmaktadır. DenizYatırım, Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, DenizPortföy Yönetimi, DenizLeasing, DenizFaktoring, Intertech, DenizKültür, Ekspres Bilgi İşlem ve Ticaret, Deniz Kartlı Ödeme Sistemleri, Açık Deniz Radyo-TV ve Bantaş Grubun yerli; EuroDeniz, DenizBank AG ve DenizBank Moscow ise uluslararası iştirakleridir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu