Yerel

ÇTB’ye Çanakkale AK Parti Milletvekili Adayından Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi Çanakkale Milletvekili Adayı Ayhan Gider, Çanakkale Ticaret Borsası Meclisini ziyaret ederek, sektör üyeleri ile bir araya geldi.

Ziyarette Ayhan Gider’e, AK Parti 4.sıra Milletvekili Adayı ve aynı zamanda Ticaret Borsası Meclis Başkan Vekili Halil Zahit Mert, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aynur Tuna Yavaş, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Alperen Uysal eşlik etti. Meclis Başkanı Birol Çetin, Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Erdoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Pehlivan, Ergin Kara, Ali Atak, Ruhi Badem ve Meclis Üyeleri Anıl Kahrıman, Mehmet Tosun, Mehmet Özkurnaz, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Orçun Oktay, Meslek Komitesi Üyeleri Suat Doğan, İsmet Fırat Sezgin, Yaşar Çetin, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Akreditasyon Sorumlusu Gözde Kartal ev sahipliğinde bulundu.

Ayhan Gider konuşmasında, Ticaret Borsası Meclisine konuk olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Borsamız İlimiz ekonomisinin önemli kurumlarından biri. Çanakkale’de üstlendiğim tüm görevlerimde Ticaret Borsası ile müşterek çalışmalar içerisinde yer aldık. Bu anlamda Borsa ziyaretini çok önemsiyorum”dedi. Ayhan Gider ayrıca, 1915 Çanakkale Köprüsü’nden, Ayvacık Asos- Troya Tünellerine, Ezine Gıda İhtisas OSB ye kadar Çanakkale’nin son dönemde kazandığı yatırımların altını çizerek, ev sahipliğinden dolayı değerli Başkanlara, Meclis ve Komite Üyelerine teşekkürlerini sundu.

Ziyarete ilişkin Borsa Meclis Başkanı Birol Çetin “Bizler temsil ettiğimiz kurumlar itibariyle tüm siyasi partilerimize eşit mesafedeyiz. Öncelikle Meclisimizi ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum. Çıktığınız bu yolda sizlere başarılar diliyorum. Milletvekili olarak seçildiğiniz takdirde İlimiz ve üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında bürokrasi ile aramızda köprü olacağınıza inancımız tam.” diye konuştu. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ise ziyarete ilişkin olarak şunları belirtti “Çanakkale Ticaret Borsası İl ekonomisi ve tarımsal sanayide önemli kurumlardan biri. Seçim dönemlerinde de Saygıdeğer Milletvekili adaylarımız bizleri ziyaret ederek, sektör üyelerine gerçekleştirecekleri çalışma ve projelerini aktarıyorlar. Bu kapsamda bizleri ziyaret eden Sayın Ayhan Gider ve Heyetine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayhan Bey’i uzun yıllardan beri tanıyoruz. Birçok proje, faaliyet ve toplantımızda müşterek çalışmalar içerisinde yer aldık. 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek seçimlerin İlimize yakışan bir olgunluk içinde geçeceğini umut ediyor, Ayhan Bey ve Meclis Başkan Vekilimiz Zahit Bey’e seçimlerde Ticaret Borsası olarak başarılar diliyoruz ”dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu