Yerel

ÇTB’den Kırklareli Ticaret Borsası’na Ziyaret

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz, Meclis Başkanı Birol Çetin ve Genel Sekreter Sevcan Elver Kırklareli Ticaret Borsası’na ziyaret gerçekleştirdi.

ÇTB Heyetini, Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, Meclis Başkanı Recep Tuna, Başkan Vekili Hikmet Yıldırım ve Genel Sekreter Emrah Çalışkan ağırladılar.

Ayrıca ziyarette Kırklareli Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Aksoy, Tekirdağ Tarım ve Orman İl Müdürü Oktay Öcal, İstanbul Tarım ve Orman İl Müdürü Ahmet Yavuz Karaca ve Çanakkale Tarım ve Orman İl Müdürü Erdem Karadağ yer aldı. Ziyarette Bölgenin önemli Borsalarından olan Kırklareli Ticaret Borsası Başkanları, Yönetimi ve İl Müdürleri ile bir araya gelen Borsa Başkanları, Kırklareli İli tarım sektörü, Kırklareli Ticaret Borsasının güncel çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Deniz ziyarete ilişkin “Bugün Kırklareli Üniversitesi Rektörlük Kültür Merkezinde gerçekleşecek “Sözleşmeli Üretim Değerlendirme Toplantısı” için Kırklareli programımızı gerçekleştirdik. Toplantı öncesinde Değerli Başkanlarımız ve İl Müdürlerimiz ile bir araya geldik. Kırklareli ve Çanakkale’nin Coğrafi İşaretli ürünleri ile tarım ve gıda sektörüne ilişkin güncel konularda istişare ettiğimiz görüşmede, kurumlar arası işbirliği alanlarını gözden geçirdik. Kıymetli Başkan Turhan Altıntel, Meclis Başkanı Recep Tuna ve Yönetimine ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunduk” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu