Yerel

ÇOMÜ Butik’e Büyük Destek

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü bünyesinde bulunan Sosyal Sorumluluk Birimi’nde faaliyet gösteren ÇOMÜ Butik’e Kolunsağ Firması tarafından büyük destek sağlandı. Üniversiteli öğrencilerin her türlü ihtiyacının karşılandığı Butik’e çok sayıda oyuncak ev eşyası ve kıyafet gönderildi.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü bünyesinde bulunan Sosyal Sorumluluk Birimi faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Üniversite öğrencilerinin her türlü ihtiyacını karşılama amacıyla hizmet veren ÇOMÜ Butik’e Kolunsağ Firması tarafından büyük bir destek sağlandı.

Üniversiteli öğrencilerin her türlü ihtiyacının karşılandığı Butik’e çok sayıda ev eşyası, oyuncak ve kazak gönderildi. Sosyal Sorumluluk Birimi Sorumlusu Doç. Dr. Hicran Özlem Ilgın ve Mustafa Kolunsağ koordinatörlüğünde, kısmi zamanlı ve gönüllü öğrenciler tarafından teslim alınan ev eşyaları, oyuncak ve kıyafetler ÇOMÜ Butik bünyesinden öğrencilere ulaştırılmak üzere yerlerini aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu