Yerel

Çizgi Koleji İsim Değiştirerek Kampüs Koleji Oldu

Biga Çizgi Koleji ismini değiştirerek Kampüs Koleji oldu. 14 Temmuz Salı günü Biga Case Grande Otelde tanıtım programı gerçekleştirildi.

Biga Case Grande Otelde düzenlenen tanıtım programına Kampüs Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Derya Ün Arslan, Kampüsün ilk ve ortaokulu müdürü Hasan Hüseyin Sargın, Anadolu Lisesi Müdürü Tenzile Ergün, Kampüs Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Özgül Erdoğan, İlk – Ortaokullar Müdür Yardımcısı Özge Çavuşoğlu Pazarcık katıldı.

Çizgi Koleji, Sağlık Meslek Lisesi, Anadolu Lisesi, Anasınıfı, İlkokul ve Ortaokul olarak ilçemizde başarılı bir şekilde 2013 yılından beri eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı Derya Ün Arslan yaptığı konuşmada, ‘’ 2019 Temmuz ayında Çanakkale Kampüs Koleji bünyesine katılan kurumlarımız, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında, Kampüs Kolejleri olarak Biga, Çan ve Lapseki ilçelerimize hizmet verecektir.  Kampüs Koleji’ne dönüşen kurumlarımız bir bir sevk ve heyecanla yoluna emin adımlarla yürüyecek; yeni başarılara imza atacaktır.  Sistemimizde bir değişiklik olmamakla birlikte, bünyemize yeni katılan değerli idareci ve öğretmen arkadaşlarımızla başarılarımız olumlu ivme kazanarak daha fazla artacaktır.

Değerli velilerimizin ve öğrencilerimizin okullarımızı tercihleri her geçen gün büyük bir hızla artmaktadır. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu