SiyasetYerel

CHP’den Muhtarlara Çıkarma

Cumhuriyet Halk Partisi Biga İlçe Başkanlığı, mahalle muhtarlarını ziyaret ediyor, mahalle sakinlerinin taleplerini birinci ağızdan dinliyor ve çözüm arayışını muhtarlar ile birlikte gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen ziyaretlere CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Özgür Yılmaz, Özden Barış Çetin ve Cemal Mantar, CHP Biga Gençlik Kolları Başkanı Biröz Tazıcı’nın yanı sıra Millet İttifakı Biga Belediyesi Meclis üyeleri Alper Şen ve Ergün Tulnay katıldılar.

Muhtar ziyaretleriyle ilgili açıklama yapan CHP Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk şunları kaydetti;

“Üyelerimiz ve vatandaşlarımızın bizlere ilettikleri talepler doğrultusunda, sorunları mahallelerimizin temsilcilerinden öğrenmek üzere, bir takım ziyaretler gerçekleştirdik ve bunun düzenli olarak yapmaya devam edeceğiz.  Bu ziyaretlerde sadece siyaset gündemini sıcak tutmuyor, yapılması gerekeni yapıyor ve vatandaşlarımızın sorunları ile ilgileniyoruz. İlçemizde maddi hasara yol açan yağmur ve çay taşkınıyla ilgili de aldığımız bilgiler doğrultusunda ciddi bir hasar yaşamayan mahallelerimiz içimize biraz su serpti. Bu konuyla ilgili olarak kamuoyunun da takdiri olan belediyenin ciddi bir ihmali olduğu su götürmez bir gerçek ancak çarpıtılan bir konu var ki o da şu; Belediye emekçilerinin ihmali değil, bizim burada altını çizdiğimiz konu çok net görüldüğü şekilde yönetimsel bir zaafiyet olduğu.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu