Yerel

CHP Heyetinden Çanakkale Ticaret Borsasına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Millet Vekili Burhanettin Bulut, Çanakkale Millet Vekili Özgür Ceylan, İl Başkanı Metin Ümit Ural, Merkez İlçe Başkanı Süleyman Erte, il ve ilçe yönetim temsilcileri 03.06.2022 Cuma günü saat 10.00’da Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulunu ziyaret ettiler.

CHP heyetine Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen, Başkan Yardımcısı Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu Üyesi Ruhi Badem ve Genel Sekreter Sevcan Elver ev sahipliğinde bulundu.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Çanakkale ve ülke ekonomisine ilişkin konularda istişareler gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Millet Vekili Burhanettin Bulut, sahadaki durumun yerinde görülmesi, sorunlara hızlı çözümler üretilmesi ve iş dünyasının görüş ve önerilerinin alınması amacıyla ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirterek bugün de Çanakkale Ticaret Borsasında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ticaret Borsasının Çanakkale’deki faaliyet alanları ve çalışmaları hakkında bir sunum gerçekleştiren Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen, Çanakkale’nin milli hasılasında en büyük pay sahibi olan tarım ve hayvancılık ve tarıma dayalı sanayi konularında bilgi verdi. Borsanın çalışmaları ve il genelinde takip edilen projeleri içeren bilgilendirmelerde bulundu.

Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP Adana Millet Vekili Burhanettin Bulut, Çanakkale Millet Vekili Özgür Ceylan ve beraberindekilere teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu