Yerel

Çavuşköy 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nda Yıl Sonu Etkinliği

Biga İlçe Müftülüğü bünyesinde bulunan Çavuşköy 4-6 yaş grubu Kur’an Kursu’nda yıl sonu etkinliği yapıldı.

Programa; Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Biga İlçe Müftüsü Ertuğrul Akın, Şube Müdürü Halit Özaytaş, din gönüllüsü hocalar, öğrenciler, aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunmasının ardında Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu. Açılış konuşmasını Biga İlçe Müftüsü Ertuğrul Akın yaptı. Akın konuşmasında; “Göz aydınlığı olan yavrularımız 4-6 Yaş Kur’an Kurslarımızda milli ve manevi değerlerimizle yetişiyor, yaşlarına uygun dini bilgileri ve okul öncesi temel kavramları eğlenerek öğreniyor. Ailelerimizin desteği ve hocalarımızın gayretleri ile bir eğitim-öğretim döneminin daha sonuna geldik. Hocalarımızı ve geleceğimizin teminatı olan minik yavrularımızı tebrik ediyorum.” dedi.

Programın devamında öğrenciler dönem boyunca kursta öğrendikleri sure, dua ve ilahileri okuyarak çeşitli gösteriler düzenlediler. Gerçekleştirilen bir çok etkinlikle katılımcılar duygu dolu unutulmaz bir gece yaşadı. Program, öğrencilere yapılan madalya takdimi ve çeşitli hediyelerle birlikte sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu