Yerel

Canten Kaya Biga’da Başarıyı Anlatacak 

Yazar ve İletişim Uzmanı Canten Kaya, “Başarı Senin Elinde” söyleşi programıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde Bigalılarla bir araya geliyor.

Türkiye’nin bir numaralı Kitle Konuşmacısı, Yazar ve İletişim Uzmanı Canten Kaya, Biga Belediyesi’nin organize ettiği etkinlik kapsamında Biga’da söyleşi veriyor. Daha önce Biga Kitap Festivali kapsamında Biga’ya gelen ve büyük beğeni toplayan Canten Kaya, “Başarı Senin Elinde” söyleşi programıyla 19 Şubat 2022 Cumartesi saat 16:00’da Atatürk Kültür Merkezi’nde Biga halkıyla buluşacak.

Tüm vatandaşları programa davet eden Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, “Biga Belediyesi olarak birbirinden verimli sosyal ve kültürel etkinliklere ev sahipliği yaparak halkımızın mutlu olması, sosyal ve etkin kalması için çalışıyoruz. Bu kapsamda Canten Kaya hocamızı Biga’mıza davet ettik. Biga Kitap Festivali’nde de şehrimize gelen ve büyük beğeni toplayan hocamız hemşehrilerimiz için kitap imzalamıştı. Bu verimli ve güzel buluşmanın devam etmesi için hocamız bir kez daha Atatürk Kültür Merkezi’nde halkımızla buluşacak. Hocamız, halkımıza sıradışı ve eğlenceli sunumuyla başarıyı ve başarılı olmayı anlatacak. Başarılı olmamız için en başta çok çalışmamız gerekiyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Yerinde duran, geriye gidiyor demektir. İleri, daima ileri’ diyeceğiz. Hem kendimizi hem de şehrimizi daha ileriye taşıyacağız. Tüm hemşehrilerimi Başarı Senin Elinde konulu faydalı ve güzel programa davet ediyorum.” dedi. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu