Yerel

Çanakkale Ticaret Borsası 3.İstanbul Peynir Ve Zeytin Fuarında

Çanakkale Ticaret Borsası çatısı altında, Ezine Peynirciler Derneği ve sektör üyelerinin katılımları ile İstanbul’da düzenlenecek Peynir ve Zeytin Fuarında yer alınacak. Fuarda yer alacak markaların en güzel şekilde tadım ve tanıtımını gerçekleştirilecek.

Fuar 18-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi (Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi)’nde olacak. 

Peynir Ve Zeytin Fuarı Hakkında

Sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu topraklar, 200’den fazla farklı peynir çeşidiyle dünyanın en zengin peynir kültürlerinden birine sahiptir. Türkiye’nin peynir çeşitliliğinin ülkemizde ve dünyada tanıtılmasına vesile olmak amacıyla sektörün üretim ve satışlarının katlanarak artması ve dünyada hak ettiği yeri alması hedeflenmektedir.
Türkiye’nin ilk Ulusal Peynir Festivali ünvanı ile 2019 yılında birincisi gerçekleştirilen İstanbul Peynir Fuarı’na geçtiğimiz yıl 200’ü aşkın firma katıldı. 50.000‘in üzerinde profesyonel ve genel ziyaretçi stantları ziyaret etti. Ulusal TV kanalları, ulusal gazeteler, sektörel dergiler, sosyal medya ünlüleri, akademisyenler, ticaret odaları, ticaret borsaları, sanayi odaları, süt ve zeytin birlikleri, kalkınma ajansları bu organizasyonun bir parçası olarak etkileşimi arttırdı.
Fuar tanıtımı ile ilgili etkili bir iletişim kampanyası düzenlendi. Yapılmış olan şehir içi reklam mecraları kullanımı, sosyal medya tanıtımları ve özellikle ulusal gazetelerde haber çalışmalarıyla ziyaretçiler etkili şekilde bilgilendirilip fuara davet edildi.  Aynı heyecanla çalışmalarına başlanılan 3. İstanbul Peynir ve Zeytin Fuarı 18-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında Yenikapı Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu