Spor

Çanakkale İl Karması Erkek Futbol Takımı Finallerde…

Spor Genel Müdürlüğü 2023 yılı faaliyet programında yer alan ve bu yıl ilki düzenlenen Analig Futbol Türkiye Şampiyonası Osman Bayrakdar sezonu müsabakalarının Türkiye Birinci ayağı 18-24 Ağustos 2023 tarihleri arasında Karabük İlinde düzenlenecek.
Çanakkale İl Karması Erkek Futbol Takımı da şu an Karabük İlinde ve son 12 Takım arasında yer almaktadır.
Daha öncesinde 6-9 Temmuz 2023 tarihinde Tekirdağ ilinde gerçekleştirilen grup müsabakalarında Yalova ve Tekirdağ Takımlarlarını mağlup ederek grubunu 1. olarak tamamlayan Çanakkale İl Karması Erkek Futbol Takımı 20-23 Temmuz 2023 tarihinde Kocaeli ilinde gerçekleştirilen yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştı. Yarı final müsabakalarında Muğla ve Denizli Takımlarını mağlup eden takım, grubunu 1. olarak tamamlamış ve 18-24 Ağustos 2023 tarihlerinde Karabük ilinde düzenlenecek olan Analig Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmıştı. 20 Ağustos 2023 tarihi Pazar günü ilk maçında Adıyaman Takımı ile karşılaşacak olan Çanakkale İl Karması, 2. Maçını ise 21 Ağustos 2023 tarihi Pazartesi Günü Kocaeli Takımı ile oynayacaktır. Her iki maçını da kazanması durumunda, Türkiye Finallerinde adını son 4 takıma yazdıracaktır.
Başta takıma desteklerini esirgemeyen Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, Spor Şube Müdürü Simge Öztürk, Antrenörler Ercan Şenol ve Gökhan Alkan olmak üzere tüm sporcuları tebrik eder, Türkiye Finalleri müsabakalarında başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu