Yerel

Çanakkale Dişhekimleri Odası’nın 11. Olağan Genel Kurul’u Gerçekleşti

Çanakkale Dişhekimleri Odası’nın 11. Olağan Genel Kurul’u 11 Temmuz Cumartesi günü Oda merkezinde gerçekleşti. Covid-19 pandemisi sebebiyle gerekli önlemlerin alındığı Genel Kurul İstiklâl Marşı ve Saygı duruşu ile başladı. Divan Başkanlığı’nı Dt. Selahattin Özcan’ın yaptığı Genel Kurul’da diğer Divan Üyeleri Dt. Can Kerem ve Dt. Serhat Kuru oldu. Oda Başkanı Dt. Süleyman Sami Doğangün’ün 2018-2020 Faaliyet Raporunu sunmasının ardından gündem maddeleri görüşülerek oylandı. Oda Organları için önerilen listenin Merkez İlçe Seçim Kurulu’na teslimi ile Genel Kurul sona erdi.

12 Temmuz 2020 Pazar günü Saat 09.00’da başlayan seçim ise saat 17.00’ye kadar devam etti. 125 Oda üyesinden 44’ünün oy kullandığı seçim sonucunda, Dt. Süleyman Sami Doğangün ve Yönetim Kurulu üyeleri, güven tazeleyerek, 2020-2022 yılları 11. Çalışma döneminde de tam kadro olarak “göreve devam” dediler…

Çanakkale Dişhekimleri Odası Yönetim Kurulu üyeleri, 16 Temmuz 2020 Perşembe günü Oda merkezinde yapılan ilk toplantılarında görev dağılımı gerçekleştirdiler.

Başkan: Dt. Süleyman Sami Doğangün

Başkan Yardımcısı: Dt. Altuğ Özhabeş

Genel Sekreter: Dt. Gülin Uğur

Sayman: Dt. Ahmet Tanrıver

Üye: Dt. Umut Özer

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu