Yerel

Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı’ndan Borsa Meclis Başkanına Ziyaret

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Ticaret Borsası Meclis Başkanlık Divanı geçtiğimiz günlerde, Hâkimler ve Savcılar Kurulu atamaları ile Çanakkale’ye atanan Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmişti. Başsavcı Altuğ Kürşat Şahin 27.10.2021 Çarşamba günü saat:12.15’te Borsa Meclis Başkanı Abdullah Deniz’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Genel Sekreter Sevcan Elver ve Proje-İstatistik Sorumlusu Burcu Genç hazır bulundu

Çanakkale Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz; “Başsavcımızı Borsamızda ağırlamaktan onur duyduk. İlimizde huzur ve güvenli bir hayat hepimizin en büyük arzusu. Bunun için elbette birinci görev güvenlik güçlerine ve yargıya düşüyor. Bizler iş dünyası olarak bugüne kadar güvenlik güçlerimizin ve adalet sisteminin yanında yer alarak destek olduk. Desteğimiz bundan sonra da polisimizin, savcımızın, hâkimimizin yanında olacak. Değerli Cumhuriyet Başsavcımıza görevlerinde başarılar diliyor, ziyaretten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz ” diye konuştu.

Cumhuriyet Başsavcısı Altuğ Kürşat Şahin ise STK, kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliği içerisinde bulunacağını, Çanakkale’de görev yapmaktan dolayı son derece memnun olduğunu aktararak, Meclis Başkanı Deniz’e misafirperverliğinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ziyarette Başkan Deniz ayrıca Cumhuriyet Başsavcısı Şahin’e, Çanakkale ekonomisi, Çanakkale Ticaret Borsası üye portföyü ve projeleri hakkında da bilgilendirmede bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu