Yerel

Çanakkale Barosu’nda Devir Teslim Töreni Yapıldı

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Çanakkale Barosu’nun 35. Olağan Genel Kurulu sonrası mazbatasını alan Baro Başkanı Av. Soner Aydın, Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu üyeleri, yapılan devir teslim töreniyle görevlerine başladı.

Gerçekleştirilen devir teslim töreninde, Çanakkale Barosunun 9 yıl boyunca Başkanlığını yapmış Av. Bülent Şarlan, önceki dönemde görev alan Yönetim ve diğer kurulları ile yeni dönem Baro Başkanı Av. Soner Aydın, Yönetim ve diğer Kurullara seçilen avukatlar bir araya geldi.

Geçmiş dönemler de Çanakkale Barosu’nun Başkanlığını yapmış Av. İlhan Çakar ve Av. Murat Efe’nin de katıldığı törende önceki dönem Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan tarafından yeni dönem Başkanı Av. Soner Aydın’a Çanakkale Barosu’nun sembolik anahtarı teslim edildi. Başkan Av. Bülent Şarlan ayrıca birlikte görev yaptığı Yönetim Kurulu Üyelerine ve Baro personeline plaket takdim etti.

Çanakkale Barosu yeni Başkanı Av. Soner Aydın’da uzun yıllardır Baroya sunduğu değerli katkılardan dolayı önceki dönem Baro Başkanı Av. Bülent Şarlan’a plaket ve günün anısına Çanakkale’yi simgeleyen bir tablo takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu