Yerel

Çanakkale Barosu’nda Devir Teslim Töreni Yapıldı

Çanakkale Barosu 36. Olağan Genel Kurulu sonrası mazbatasını alan Başkan Av. Hande Keskin, Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu üyeleri, yapılan devir teslim töreniyle görevine başladı.

Gerçekleştirilen devir teslim töreninde geçmiş dönem Baro Başkanı Av. Soner Aydın, önceki dönemde görev alan Yönetim, Disiplin ve Denetleme Kurulu üyeleri ile yeni dönem Başkanı Av. Hande Keskin, Yönetim ve diğer kurullara seçilen avukatlar bir araya geldi.

Törenin açış konuşmasını yapan Baro Başkanı Av. Hande Keskin “Bugün burada, Çanakkale 35. Olağan Genel Kurulu ile Çanakkale Barosu Önceki Başkanı ve Baro Yönetim Kurulları ile 36. Olağan Genel Kurulu Seçim sonuçlarına göre yetkilendirilen Yeni Baro Başkanı ve Yeni Yönetim Kurulları olarak bir aradayız. Aramızdaki çok kıymetli Önceki Dönem Baro Başkanlarımız da bulunmakta, Çanakkale Barosunun bugünkü değeri, kıymeti ve itibarı hepimizin eseri, Bundan sonrası için de kıymetli emanetimiz olan Çanakkale Barosunu hem mesleki hizmet hem de Kurumsal hizmet noktasında en iyi noktalara taşımak hedefindeyiz. Ancak her şeyden önce, bütün güzel işlerin başının “Birlikteyken ve Bir arada İyi olmaktan” Geçtiğini bilerek, Bugün burada birlikte olduğumuz için siz değerli Üstatlarım, Meslektaşlarıma ayrı ayrı dostlukla teşekkür ederim.” dedi.

Geçmiş dönemler Baro Başkanlığı yapmış Av. İlhan Çakar, Av. Murat Efe ve Av. Bülent Şarlan’ın da katıldığı törende, önceki dönem Baro Başkanı Av. Soner Aydın tarafından yeni dönem Başkan Av. Hande Keskin’e Baronun sembolik anahtarı ile günün anısına kenti simgeleyen bir seramik takdim edildi.

Başkan Av. Hande Keskin, önceki dönemde Çanakkale Barosu’na sunduğu değerli katkılardan dolayı Başkan Av. Soner Aydın ile Yönetim, Disiplin, Denetleme ve TBB Delegelerine plaket takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu