Yerel

Çan Üretim Ve İşletme Kooperatifi ÇOMÜ Butik’te

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ), Kurumsal İletişim Koordinatörlüğüne bağlı Sosyal Sorumluluk Birimi bünyesinde faaliyet gösteren ÇOMÜ Butik’e Çan Üretim ve İşletme Kooperatifinden anlamlı bir destek ziyareti gerçekleşti.

ÇOMÜ Kurumsal İletişim Koordinatörlüğüne bağlı Sosyal Sorumluluk Birimi hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Ülkemizde meydana gelen depremlerin ardından yaraları sarmak için çalışan ÇOMÜ Butik ekibini Çan Üretim ve İşletme Kooperatifi yetkileri ziyaret ederek destek paketlerini ulaştırdı. ÇOMÜ Sosyal Sorumluluk Projelerinden Sorumlu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Hicran Özlem Ilgın ve Doç. Dr. Nazan Çakırer Çalbayram, misafirlere ÇOMÜ Butik alanını gezdirerek gerçekleştirilen sosyal sorumluluk faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Destek ziyareti kapsamında Çan Üretim ve İşletme Kooperatifinden A. Nursevim Türer ve Derya Uçar, kooperatif bünyesinde gönüllü kadınlar tarafından dikilen pijama takımı, yetişkin ve çocuk eşofman altı, çocuk ceketi gibi birçok giyim malzemesinin yer aldığı destek paketlerini ÇOMÜ Butik’e ulaştırdı. Destek paketlerinin kısa sürede ÇOMÜ Butik aracılığıyla Çanakkale iline yerleşen depremzede misafirlere ulaştırılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu