Yerel

Çan OSB İçin Kaymakamlık Başkanlığında Toplanıldı

Çan’ın gelişimini ve değişimini hızlandıracak, sanayi çeşitliliği ile istihdamı artıracak ve bölgede önemli bir konuma getirecek Çan Organize Sanayi Bölgesi(OSB) projesi için “Çanımızı Yönetenler” olarak toplanıldı.

Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal’ın organizesinde ve başkanlığında Organize Sanayi Bölgesi süreci için bilgilendirme toplantısında buluşuldu.

Bölgedeki sanayinin hızlanması ile yatırımcılar için bir çekim alanı oluşturacak bu oluşum bölgede Çan’ın adını önemli bir konuma getirecek.

Konu ile alakalı Çan Belediye Başkanı Bülent Öz “Çan Kaymakamımız Mustafa Gürdal başta olmak üzere, Terzialan Belediyesi Başkan Vekili İbrahim Orta, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkle Ticaret Borsası Meclis Başkanı Abdullah Deniz, İl Genel Meclis Üyelerimize, Siyasi partilerimizin, STK’larımızın başkan ve yöneticilerine çok teşekkür ederiz.”dedi.

Başkan Öz Sabah 05.30’a Kadar Ekibiyle Birlikte

Çan Kültür Merkezi’nin önünde ana boru su hattında meydana gelen patlağın onarılması için ekipler çalışmalarına başlamıştı. Sabah 05.30’e kadar ekiplerin yanında çalışmaları takip eden Başkan Öz; “Arızayı gideren personelimize emeklerinden dolayı şükranlarımı sunarım. “ dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu