Yerel

Borazan,”Ramazanın Maneviyatını Hemşehrilerimiz İle Birlikte Yaşadık”

 AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ve ekibi Ramazan ayı boyunca toplamda 57 köy 2 Beldede ziyaretler gerçekleştirdi. Millete Hizmet Yolunda Durmak Yok Yola Devam düsturuyla çalışan Başkan,”Vakit Bigalı hemşehrilerim ile değerli” dedi.

AK Parti Biga İlçe Başkanlığı ramazan ayının gelmesiyle birlikte vites yükseltti ve her akşam köylere ziyaretler gerçekleştirildi. Ramazan ayı boyunca toplamda 57 farklı köye gerçekleştirilen ziyaretlerde öncelik vatandaşlar ile bir araya gelmek ve dertlere yönelik çalışmalar yapmak oldu.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan’ın koordinesinde AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Korkmaz, Saim Yılmaz, AK Parti Biga İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Yönetiminin gruplar halinde eş zamanlı gerçekleşen ziyaretlerinde vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan ziyaretler hakkında yaptığı açıklamasında,”Ramazan ayının birlik beraberlik duygusunu doyasıya yaşıyoruz. İlk günden itibaren sahada çalışmalarımızı hızlandırdık. 57 farklı köyümüzde ziyaretleri gerçekleştirdik. Hemşehrilerimiz ile bir araya geldik. Vakit onlarla birlikte olunca ayrı değerli oluyor. Sohbet ettik, dertlerini isteklerini ve önerilerini dinledik notlarımızı aldık. Bu bağlamda çalışmalarımızı yapacağız. 57 köyümüz ve 2 Beldemiz ziyaret edildi. Diğer köylerimizi de ara vermeden ziyaret edip hemşehrilerimiz ile bir arada olmaya devam edeceğiz. Canla Başla büyük bir özveriyle çalışan ekip arkadaşlarıma da hasseten teşekkür ediyorum. Bin aydan daha hayırlı Ramazan ayını manevi ikliminde geçiriyoruz. İdrak edeceğimiz Mübarek Ramazan Bayramı şimdiden hayırlara vesile olsun. Tüm hemşehrilerimin bayramını kutluyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu