Yerel

Borazan “Tarihimizden Aldığımız Güçle Geleceğe Emin Adımlarla Yürüyoruz”

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Nihat Borazan mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Şanlı tarihimizin çok önemli bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin ilanının 98’inci yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.29 Ekim 1923 günü ilan edilen Cumhuriyetimizi, her zaman canımız pahasına koruduk ve korumaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimize birlik ve beraberlik içinde, asırlardır sürdürdüğümüz kardeşlik ruhuyla sahip çıkmak ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak adına kararlılık ve azimle çalışmak en öncelikli görevimizdir.
Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünü coşkuyla kutlamaya hazırlandığımız ve 2023 hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürdüğümüz bu dönemde tarihimizden aldığımız güçle geleceğe emin adımlarla ilerliyor, ülkemize ve milletimize yönelik tüm saldırıları göğüslüyoruz.Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde demokrasimizi güçlendirmek, ekonomimizi daha da büyütmek, kalkınma hamlelerini bir bir hayata geçirmek için büyük gayret gösteriyoruz. Türkiye olarak hedeflerimiz doğrultusunda kararlılıkla ilerliyor, ülkemizin gücünü dosta düşmana gösteriyor, devlet millet birlikteliğinin en güzel örneklerini sergiliyoruz.2023 hedeflerimize ulaşma,2053 ve 2071 vizyonumuza uygun bir Türkiye’yi inşa etme kararlılığı içinde yolumuza devam ediyoruz.
Kıymetli Bigalı Hemşehrilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, canlarını feda ederek bu aziz vatanı bizlere emanet eden tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ederim.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu