Yerel

Borazan Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, gerçekleştirdiği ziyaretlerle gönüllere dokunmaya, hemşehrileri ile buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan 2022 yılının son gününde Biga Huzurevine ve Biga Devlet Hastanesi’ne ziyaretler gerçekleştirdi. Bu ziyaretler de hemşehrilerinin yeni yılını kutlarken sohbet edip, vakit geçirdi.

Bu ziyaretlerini “Zaman Birlikte Olunca Değerli” diyerek paylaşan Başkan Borazan, her fırsatta ziyaret ettiği Biga Huzurevinde büyükleriyle olan samimi sohbeti gözlerden kaçmadı. Buradaki ziyaretinin ardından Biga Devlet Hastanesi’nde tedavisine devam edilen vatandaşları ziyaret eden Borazan, burada da geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bu ziyaretleriyle ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan şunları söyledi, “Yılın son  gününde Biga Huzurevinde değerli büyüklerimizle bir araya geldik, keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Dualarını aldık. Ardından Biga Devlet Hastanesi’ne geçtik. Tedavisi süren hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Kıymetli hemşehrilerim, sevinçleri ve hüzünleriyle bir yılı daha geride bıraktık. Bizim için her geçen yıl, sadece geçip gitmiş bir yıl değil, önümüzdeki yılı daha hayırlı, daha güzel, hakkın rızası ve milletin duası adına daha dolu yaşayabilmek için derslerle dolu bir tecrübedir. Yeni yılda, Peygamber Efendimizin ‘İki günü bir olan ziyandadır.’ Hadis-i Şerifini hayat düsturu haline getirdiğimiz ve bu anlayışla hareket ederek Biga’mıza ve milletimize hizmet etme çabamızın her geçen gün bir önceki güne göre artacağı, çalışma azminin ve adanmışlığın önünde hiçbir engelin duramayacağı gerçeğinin bilincinde olarak çalışacağımızın altını çizmek isterim. Tüm yol arkadaşlarım ile birlikte Biga için ne yapabiliriz en büyük derdimiz. Biga’yı seviyoruz, Biga için çalışmaktan ayrı heyecan; ayrı bir mutluluk duyuyoruz. Aşkınan Çalışan Yorulmazmış, Biga’mız için Aşk ile çalışıyoruz. 2023 yılının aziz milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor; umutların çoğaldığı, barış, huzur ve dayanışmanın güç kazandığı bir yıl diliyor, Bigalı hemşehrilerimizin ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını gönülden tebrik ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu