Yerel

Borazan, Biga Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

AK Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan, düzenli olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerinde bu kez Biga Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Yoğun çalışma temposuna ara vermeyen Borazan, Biga Devlet Hastanesi Dâhiliye servisinde tedavi gören hemşehrilerini ziyaret etti. Burada yatan hastaları tek tek dolaşan Borazan, sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Tedavi gören hastaların büyük memnuniyeti ile karşılanan Borazan, tek tek sohbet ederek gerçekleştirdiği bu ziyaretinde vatandaşlardan gelen talep ve önerileri not almayı da ihmal etmedi.

Bu ziyaret ile ilgili olarak bir açıklama yapan Borazan, “Tevazu, Samimiyet ve Gayret ile gönülden gönüle ziyaretlerimizi hız kesmeden devam ettiriyoruz. Bu sefer de Biga Devlet Hastanemizi ziyaret ettik. Tedavisine devam edilen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Onların ilgisi ve memnuniyeti bizleri de sevindirdi. Tedavi süreçlerinde bir nebze moral olabilmek istek ve önerilerini dinlemek adına sohbet ettik, notlarımızı aldık. Her bir hemşehrime acil şifalar diliyorum.”

Borazan, Dâhiliye servisindeki ziyaretinin ardından Başhekim Emrah Demirci’yi ziyaret etti. Burada da bir süre sohbet gerçekleştirdikten sonra hastane personeline kolaylıklar dileyerek ziyareti sona erdi.

Buradaki ziyaretinde Ak Parti Biga İlçe Başkanı Nihat Borazan’a, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Yaşar ve Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu