Yerel

Bilen’den 2023-2024 Eğitim Öğretim Dönemi Mesajı

“2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’na başlamanın coşkusu ve heyecanı içerisindeyiz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın sevincini yaşıyor. Bizler de onların bu sevincini paylaşıyor, Yeni eğitim öğretim yılının Bigamız ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız, gençlerimiz, yeni eğitim yılında eğitim meşalesini en yükseklere taşıma görevini üstlenmektedirler. Eğitim, geleceğin temellerini atan, bilimsel, sosyal ve kültürel gelişimin alt yapısıdır. Ülkemizin ihtiyacı olan eğitilmiş insan gücü; okullarımızda yetiştirilmektedir. Değerli eğitimcilerimizin, üstün görev anlayışı ve sorumluluk şuuruyla, görevlerini her zaman olduğu gibi bu yıl da severek yerine getireceklerine içtenlikle inanıyorum. Yüksek insani değerler üzerine inşa edilmiş değerlerimizin yarınlara aktarılmasında eğitim, en temel sorumluluklarımız arasındadır. Eğitimle sadece mesleki ya da akademik anlamda başarılı bireyler değil, aynı zamanda manevi değerlerine sahip çıkan nesiller de yetiştirmeyi hedefliyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle büyük bir heyecan ve coşkuyla başlayan okul yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve öğrencilerimizin 2023-2024 eğitim öğretim yılı’nı içtenlikle kutluyor,  sağlıklı, mutlu ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu