Yerel

Bigalı Okurlarımın Bayramını Kutlarım

Değerli Bigalı okurlar, dostlar başta yöremizin Belediye Başkanı Bülent Erdoğan olmak üzere, hepinizin bayramını en iyi dileklerimle kutlarım. Hepinize sağlıklar, başarılar dilerim.

Bayramlarda eğer Kemaliye’deki köyümden Toybelen’den uzakta isem bir hüzün dolar içime. Dertlenirim, köyümü insanlarımı anımsarım. Anamın babamın mezarına gidip bir da edemediğim için üzülürüm. Bu bayramda öyle oldu yine uzaktayım yine hüzün doldu yüreğime. Gariplik yalnızlık duygusuna da belenmiştim. Ancak bugün beni bu duygulardan  uzaklaştıran bir gelişme oldu. Kaç gündür akşamları sinek boğuyor bizi. Kumkent’in ilaçlaması hiç fayda etmiyor Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’yı aradım, kendimi tanıttım ve yardım istedim.

Teşekkürler Adnan Pastırmacı

Hemen ilgilendi beni aradı araç gönderdi ilaçlama yaptırdı. Çok candan bir insanla tanıştım. Elinden gelen her şeyi yapacağını söyledi, güzel sözler söyledi. Çok mutlu oldum yalnızlığımı garipliğimi unuttum. Çünkü biz tatil kentlerinde hep yalnızız. Kimseler gelmez derdimizi sormaz. Biz Biga’ya ineriz cebimizdeki son kuruşa kadar harcar döneriz. Neyse başka bir gün daha geniş yazacağım, bu konuyu. Birkaç İnsanla Konuşunca Adnan Pastırmacı’nın çok sevildiğini çok çalışkan birisi olduğunu öğrendim. Bayramdan sonra Gümüşçay’a gideceğim onun çalışmalarını bütün Türkiye’ye duyuracağım. Buradan kendisine teşekkür ediyorum. Bayramını kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu