Yerel

Biga’da Kemal Kılıçdaroğlu Pankartına Çirkin Saldırı

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Hamdibey Mahallesi TOKİ’lerde bulunan billboarddaki pankartı kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce saldırıya uğradı.

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu’nun fotoğraflarının bulunduğu pankartlara 3’üncü kez saldırı düzenlenmesi tepkilere neden olurken; saldırıyı yapanların kim veya kimler olduğu henüz tespit edilmedi. CHP Biga İlçe Başkanlığı’ndan edinilen bilgiye göre konuyla ilgili bir şikayette bulunulmayacak.

Mantar’dan Ayrıştırma Tepkisi

CHP Biga İlçe Başkanı Cemal Mantar; “Şikayette bulunmayacağız. Böylesi bir saldırıyı düzenleyip Biga’da huzurlu bir şekilde gerçekleşen seçim sürecine zarar vermek isteyenleri kınıyoruz. Toplumu siyaset üzerinden ayrıştırmak kimseye yarar sağlamaz. Umarız böylesi gereksiz ve ayrıştırıcı bir seçim sürecini bir daha bu toplum yaşamaz” açıklamasında bulundu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu