Yerel

Biga Ziraat Odası Yeni Arazi Aracı İle Hizmet Kalitesini Artırıyor…

Üyelerinden aldığı güçle etkinliğini giderek artıran Biga Ziraat Odası, bünyesinde faaliyet gösteren  iktisadi işletmesine “0” kilometre DACİA DUSTER 4×4 marka arazi aracı alarak gücüne güç kattı.

Her geçen yıl faaliyet alanını genişleterek etkinliğini artıran Biga Ziraat Odası, üyelerinden gelen beklenti ve istekler doğrultusunda geçtiğimiz yıllarda kadrosundaki ziraat mühendisi sayısını ikiye çıkararak güçlendirmişti. Odada geçirdiği oryantasyondan sonra üreticileri tarlalarında ziyaret etmeye başlayan ve olumlu tepkiler alan personelin kullanımına sunulmak üzere ortaya çıkan arazi aracı ihtiyacı Nisan ayından itibaren yönetim kurulunda ve tartışmaya açılmıştı.

 İlgili yönetim kurulu toplantısı sonrası olumlu görülerek alımı karar verilen arazi aracı olarak  sınıfının en güçlüsü olan DACİA DUSTER 4X4’ te karar kılındı. Söz konusu araç Haziran ayı içinde Biga Ziraat Odası İktisadi İşletmesi bünyesinde hizmet vermeye başladı.

Yerden yüksekliği, güçlü süspansiyonu, üstün arazi özelliği ve kaya sağlamlığındaki şasisi ile sınıfının lideri durumunda olan DACİA DUSTER 4X4’ 1.5 Blue Dci 115 bg modeli ile çalışma arkadaşlarımızın zor arazi koşullarında isteklerini karşılarken üyelerimizin arazilerine yapılan ziyaretlerin sorunsuz geçmesini sağlayacak. 

Yeni arazi aracının oda bünyesine katılmasının ardından bir açıklama yapan Biga Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı M .Güray Ergün “Geçtiğimiz yıldan itibaren odamız ilk defa sistemli biçimde araziye çıkarak üreticilerimize tarlalarında hizmet vermeye başladı bu tarihten sonra giderek artan talepler ile yoğunlaşan arazi çalışmalarına, Ford Transporter Kamyonetimiz ile gidemez ve giremez hale geldik, yeni aracımız ile artık her arazi koşulunda ve her mevsim üreticilerimizin tarlalarına kadar erişebilecek konuma ulaştıklarını belirterek oda bünyesine böyle güçlü ve sağlam bir arazi aracı katmaktan son derece gururlu olduklarını söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu