Yerel

Biga TSO’dan Ziyaretler

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) yöneticileri, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı’yı, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi’yi makamlarında ziyaret etti.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Sedat Çakır, Meclis Başkan Yardımcıları Jale Kırbaş ve Ümit Alşan, Yönetim üyeleri Hakan Akın ve Tevfik Başarır, Meclis Üyesi Serdar Seçilen ve Fuar Komite Başkanı Cüneyt Oflaz ile Arş. ve İstat. Me. Ahmet Boz’un hazır bulunduğu ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

TSO Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın tüm dinamikleri ile birlikte bu yıl 30 Eylül-01-02 Ekim 2022 tarihlerinde 16. Biga Fuarı’nın açılışını gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, fuara bu yıl yoğun talepler aldıklarını, standların tamamının şimdiden tahsis edildiğini, yeni düzenlemelerle stand taleplerine yardımcı olunmaya çalışıldığını, üretici firma ve markaların ilgisinin daha da arttığını dile getirdi. Doğan ayrıca fuar ile ilgili hazırlıkların tamamlandığını ifade ederek, Başkan Pastırmacı’yı ve tüm Gümüşçaylıları 30 Eylül 2022 Cuma günü 16’ncı kez kapılarını açacak olan Biga Fuarı’na davet etti.

Daha sonra Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) yöneticileri, 27 Eylül 2022 Salı günü Biga Jandarma Komutanı Üsteğmen Hüseyin Servi’yi,  Biga Emniyet Müdürü Emre Bolat’ı makamlarında ziyaret etti.

Biga TSO Başkanı Doğan ziyarette yaptığı konuşmada “Huzur ve güvenimiz için gece gündüz demeden görev yapan Jandarma personeline teşekkür ediyoruz. Biga’da iş insanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, güvenlik güçlerimiz Biga’nın başarısı ve huzuru için çalışıyor. Biga, üretim gücüyle, ticari yapısıyla ülkemizin gelişmekte olan bir bölgesi. İş dünyası olarak Biga’nın ve ülkemizin hedeflerine katkı sağlamak için her zaman tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapıyoruz” dedi.

Doğan ayrıca, her zaman ve her yerde olduğu gibi 30 Eylül-02 Ekim tarihlerinde 16’ncısı yapılacak Biga Gıda, Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı (Biga Fuarı)’nda da jandarma kuvvetlerinin ve emniyet güçlerinin desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek Yüzbaşı Servi, Müdür Bolat ve tüm çalışma arkadaşlarına görevlerinde başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu