Yerel

Biga TSO’dan Fuar Daveti Ziyaretleri

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş, Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Akın ve Tevfik Başarır, Fuar Komite Başkanı Cüneyt Oflaz ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu Biga Kaymakamı Erdinç Dolu’yu ziyaret etti. Başkan Doğan, Biga TSO önderliğinde, Biga’nın tüm dinamikleri ile birlikte 30 Eylül-01-02 Ekim 2022 tarihlerinde 16. Biga Fuarı’nın açılışını gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, fuara bu yıl yoğun talepler aldıklarını, standların tamamının şimdiden tahsis edildiğini, yeni düzenlemelerle stand taleplerine yardımcı olunmaya çalışıldığını, üretici firma ve markaların ilgisinin daha da arttığını dile getirdi. Doğan ayrıca fuar ile ilgili hazırlıkların tamamlandığını ifade ederek, Kaymakam Dolu’yu ve tüm Bigalıları 30 Eylül 2022 Cuma günü 16’ncı kez kapılarını açacak olan Biga Fuarı’na davet etti. Karşılıklı fikir alış-verişinin ardından Kaymakam Dolu, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek heyete teşekkür etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki TSO heyeti Biga Muhtarlar Derneği’ni de dernek lokalinde ziyaret etti. Başkan Doğan Dernek Başkanı Ferah’ın nezdinde tüm muhtarlara hitaben yaptığı konuşmasında Biga için hep birlikte çalıştıklarını, Biga’da güzel gelişmeler yaşandığını ve bu yıl da 30 Eylül-01-02 Ekim tarihlerinde 16’ncısı yapılacak Biga Fuarı ile ilgili çalışmalar ve fuar hakkında bilgiler verdi. Karşılıklı fikir alış-verişinin ardından Başkan Ferah, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Biga TSO Başkanı Doğan’a ve heyetine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Başkanı Şadan Doğan ve beraberindeki TSO heyeti, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’ı da ziyaret etti. Yapılan ziyarette Başkan Doğan tarafından, Biga’nın ticaret ve sanayisi, Tarıma Dayalı İhtisas Sera OSB çalışmaları, Biga’nın yüksek öğrenim kurumlarının son durumu, Biga’nın tarihi, kültürel ve turizm değerleri, Biga’nın gastronomi alanındaki önemli değerleri ve coğrafi işaret çalışmaları ile Biga Fuarı hakkında geniş bilgiler verildi. Doğan, Biga TSO önderliğinde, Biga’nın tüm dinamikleri ile birlikte 30 Eylül-02 Ekim 2022 tarihlerinde 16. Biga Fuarı’nın açılışını gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, fuara bu yıl yoğun talepler aldıklarını, standların tamamının şimdiden tahsis edildiğini, yeni düzenlemelerle stand taleplerine yardımcı olunmaya çalışıldığını, üretici firma ve markaların ilgisinin daha da arttığını dile getirdi. Doğan ayrıca fuar ile ilgili hazırlıkların tamamlandığını ifade ederek, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’ı 30 Eylül 2022 Cuma günü 16’ncı kez kapılarını açacak olan Biga Fuarı’na davet etti. Karşılıklı bilgi alış-verişinin ardından Rektör Prof. Dr. Murat, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek 30 Eylül 2022 Cuma günü açılışı yapılacak olan Biga Fuarı’na katılmaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Yardımcısı Mustafa Kurt ve Biga Fuarı Tertip Komitesi Başkanı Cüneyt Oflaz ile birlikte Türkiye Halk Bankası A.Ş. Biga Şube Müdürü Hasan Öz’ü ziyaret etti. Yapılan ziyarette Biga Fuarı’na katılan firmalara sağlanan KOSGEB fuar destekleri ile esnaf ve sanatkârlara Halk Bankası aracılığıyla kullandırılan krediler ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu