Yerel

Biga TSO Yönetimine Tebrik Ziyaretleri

Biga Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Güray Ergün, Meclis Başkanı Taner Kömürcü, Meclis Başkan Vekili Fahri Tekin, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Hüseyin Türköz ve Genel Sekreter Arif Ödül ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ercan Sarıdoğan, Biga Meslek Yüksek Okulu Müdürü Öğr. Gör. Ertuğrul Bilgücü ve öğretim elemanlarından oluşan ÇOMÜ heyeti 01 Aralık 2022 Perşembe günü Biga TSO Başkanı Şadan Doğan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Şadan Doğan ve yönetimini kutlayan Başkan Ergün, aynı amaçlar doğrultusunda hareket eden kardeş kuruluşlar olarak Biga’nın gelişimi için birlikte her türlü iş birliğine, güç birliğine hazır olduklarını ifade etti ve Şadan Doğan’ı yeniden Oda Başkanı seçilmesinden dolayı kutlayarak, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan da, Biga Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Güray Ergün’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette, Biga’nın tarım ve hayvancılığı başta olmak üzere, kurulması planlanan Tarıma Dayalı İhtisas Sera Organize Sanayi Bölgesi ve Biga’nın Coğrafi İşaret Tescili çalışmaları devam eden ürünleri ele alındı. Başkan Doğan, nazik ziyaretlerinden dolayı Biga Ziraat Odası heyetine teşekkürlerini iletti ve çalışmalarında başarılar diledi.

ÇOMÜ heyetini de Biga TSO’ya gelişlerinde Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcıları Sedat Çakır ve Tevfik Başarır, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ergin Sezen ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu karşıladı.

Karşılıklı bilgi alış-verişinin ardından Rektör Prof. Dr. Murat, Başkan Doğan ve yönetimini yeniden seçilmelerinden dolayı kutlayarak, başarılı çalışmalarının devamı dileğinde bulundu

ÇOMÜ Rektörü ve beraberindeki heyetin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, ziyaret esnasında Biga’daki fakültelerin ve meslek yüksek okulunun genel durumu hakkında karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunduklarını ve açılması düşünülen yeni fakülteler ile ilgili bilgi paylaşımında bulunduklarını ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu