Yerel

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Ahmet Alp Bebek İçin Canlı Yayında

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) ve Biga Organize Sanayi Bölgesi (Biga OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan 14 Ekim 2021 Perşembe günü saat 19.30’da SMA hastası Ahmet Alp bebek için Canlı Yayında olacak.

Doğan, tüm Türkiye’yi Ahmet Alp bebeğe umut olmaya davet etti ve Ahmet Alp için düzenlenen yardım faaliyetlerinde gönüllü olarak yer alan çalışanlara teşekkür etti. Doğan yaptığı açıklamada; “Bigamızın Kemer Köyü’nde ikamet eden Bahar ve Recep Güven çiftinin evladı olan Ahmet Alp Güven bebek ölümcül bir kas hastalığı olan SMA Tip-1 ile mücadele etmekte. Ahmet Alp’in yardım kampanyası için Çanakkale Valiliği’nden gerekli izinler alındı. Resmî olarak yardım kampanyası devam etmekte. Bu kampanyaya tüm halkımızın elinden geldiğince katılmaya davet ediyorum. Ahmet Alp’in ilaca bir an önce kavuşması gerekiyor.” dedi.

Not: Katkıda bulunmak isteyen kişi ya da kuruluşlar yardımlarını Recep Güven adına Yapı Kredi Bankası’nda açılan TR24 0006 7010 0000 0093 8208 79 IBAN nolu hesaba yatırabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu