Yerel

Biga TSO Ağustos Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Biga Ticaret ve Sanayi Odası 2020 yılı Ağustos ayı olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Melih Akyıl’ın başkanlığında 25 Ağustos 2020 Salı günü saat 18.30’da Oda hizmet binasında bulunan konferans salonunda sosyal mesafe kurallarına uygun olarak icra edildi.

Meclis Başkanı Akyıl toplantının başında Giresun ve Karadeniz Bölgesi’nde yaşanan sel felaketi, Karadeniz’de bulunan doğalgaz keşfi, TEPAV’ın ekonomi verileri, TOBB’un açılan-kapanan şirket istatistikleri, coğrafi işaretlerin önemi, devlet destekli ticari alacak sigortasına getirilen değişiklikler ve COVID-19 tedbirleri hakkında bilgiler paylaştı. Akyıl, toplantının sonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı

Toplantının birinci gündem maddesi gereği Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2020 yılı Temmuz ayı gelir-gider durumu, ikinci gündem maddesinde ise hesapları inceleme komisyonunun raporu görüşüldü ve meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda söz alan Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan; 2020 yılı Temmuz ayı içerisinde Oda tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetler ile ilgili bilgiler paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu