Yerel

Biga Şoförler Ve Otomobilciler Esnaf Odası’ndan Biga TSO’ya Ziyaret

Biga Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Tanur ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Oda seçimini üçüncü kez kazanarak güven tazeleyen Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve yönetimini tebrik amacıyla 06 Aralık 2022 Salı günü saat 12.00’de ziyaret etti.

Şadan Doğan ve yönetimini kutlayan Başkan Tanur, aynı amaçlar doğrultusunda hareket eden kardeş kuruluşlar olarak Biga’nın gelişimi için birlikte her türlü iş birliğine, güç birliğine hazır olduklarını ifade etti ve Şadan Doğan’ı yeniden Oda Başkanı seçilmesinden dolayı kutlayarak, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan da, Biga Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sait Tanur’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyarette, Biga’da eğitim-öğretim hayatını sürdüren yüksek öğrenim öğrencilerinin ulaşım konularında yaşadıkları sorunlar ve beklentiler, oda üyelerinin müşterek sorunları, finans kaynaklarına erişim konularında bilgi alış-verişinde bulunuldu. Kentin sorunlarının çözümü için ilçedeki tüm kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarının birlikte hareket etmesinin önemi vurgulandı. Başkan Doğan, ortak aklı inşa etmek gerektiğini, bunu başarabilen, aynı duyguyu paylaşan kentlerin istediği istikamette ilerleme kaydettiğinin altını çizdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu