Yerel

Biga Şirintepe Aile Sağlığı Merkezi Müjdesi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Biga Şirintepe Aile Sağlığı Merkezi’nin 2023 yılı yatırım programına alındığını açıkladı.

“Şehrimizde sağlık yatırımlarımız devam ediyor” diyen Turan, “Hemşehrilerimizin kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti alması daima önceliğimizdir. Biga Şirintepe Aile Sağlığı Merkezi, 2023 yılı yatırım programına alındı. Biga Belediyemize ait taşınmaz Belediyemiz tarafından Bakanlığımız adına tahsis edilmiş ve Biga Şirintepe ASM’nin buraya yapılması planlanmıştı. İl Sağlık Müdürlüğümüzce proje çalışmalarına başlanıldı, yakın zamanda yapım ihalesi yapılacak. Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’yla birlikte Belediyemize, İl Sağlık Müdürlüğümüze, Sağlık Bakanlığımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor; şimdiden hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Biga nın bazı köylerinde tarlaların toplulaştırma adı altında bir takım işler yapıldı ve sonuçta köylünün tarlasından nedeni açıklanmayan %20 eksilmeler oldu, aynı bölgede toplulaştırmaya girmeyen tarlalarda bile yüzölçümü eksildi ve yeni tapu kayıtlarına eksik ölçüler girildi, eksilmelere ödeme de yapılmadı, nereye gittiği de açıklanmadı, bu kapsamda aynı bölgede TOKİ nin yapacağı evlerden toprağı küçülen köylüye verilebilir mi acaba..
    Sayın vekillerin çabaları ile açılan hizmet binaları güzel olup, içindeki hizmetin de kaliteli olması dileğimizdir. Ayrıca hizmet alanı girişimler kadar bölgenin sanayi alanında da kalkınması elzem olup, fabrika benzeri büyük üretim ve istihdam yapıları da görmek arzumuzdur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu