Yerel

Biga Şehitlik Mahallesi’nde Büyük Toplantı

Biganın Şehitlik Mahallesi olarak bilinen roman mahallesindeki vatandaşların talebi ve isteği üzerine mahalle sakinleri, ülkenin büyük sorunlarından olan uyuşturucu madde ile mücadele için bir araya geldiler.

Mahallenin nüfusuna orantı ile az sayılabilecek oranda olsa da madde bağımlığına karşı birlikte , kararlı bir mücadele verme kararı aldıklarını belirttiler.

Biga Roman Derneği Başkanı Rıdvan Aydın;

“Mahalle sakinlerimizin talebi ve isteği üzere bir toplantı gerçekleştirdik. konusu sadece bizim mahallemizin ,Bigamızın değil ülkemizin sorunu olan uyuşturucu illeti ile alakalıydı. Bu illet mahalle nüfusumuzun oranına orantılı az da olsa geleceğimiz evlatlarımızın yarın gözlerimizin önünde eriyip gitmemesi için şimdiden, bu günden itibaren daha çok mücadele etme kararı aldık.

Bu kararlılığımızı gösterme anlamında Biga İlçe Emniyet Müdürlüğümüzden polis memuru arkadaşlarımızı da davet ettik ve kendileri de katılım sağladılar. Kendilerine teşekkür ederiz. Bu mücadelede bizlere sonsuz desteklerini bildirdiler.

Devletimizin en yetkili makamları ile de görüşmeler  yaparak önce kapımızın önünü daha sonrada tüm Biga halkı ile birlikte güzel memleketimizi bu illetten temizleme kararlılığındayız. “dedi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu