Yerel

Biga OSB’den Biga TSO’ya Ziyaret

Biga Organize Sanayi Bölgesi (Biga OSB)’nin yeni oluşan yönetim kurulu 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü saat 16.00’da Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO)’nı ziyaret etti.

Biga OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Eroğlu ve beraberindeki heyeti Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erdoğan ve Tevfik Başarır’ın ağırladığı ziyaret yaklaşık bir saat sürdü.

Ziyarette Başkan Şadan Doğan, Biga OSB Yönetim Kurulu Başkanı Eroğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, OSB’nin Biga iş dünyasının önemli bir bölümünü teşkil ettiğini, Biga’nın istihdamına ve gelişimine önemli katkılarda bulunduğunu dile getirdi. OSB’deki firmaların aynı zamanda TSO üyesi olduklarını söyleyen Doğan, TSO’nun OSB’de görevleri bulunduğunu, hep birlikte daha pek çok projelere imza atmayı arzu ettiklerini ifade etti.

OSB Başkanı Mehmet Eroğlu ise, “Bigamız için birlikte neler yapabiliriz. Bigayı daha iyi yerlere getirmek için istişare ve işbirliğine hazırız. Belediyemizden sonra ikinci ziyaretimizi Biga’nın en büyük sivil toplum kuruluşu olan TSO’a yapıyoruz. Sizinle birlikte çalışmak bir mutluluk verir.” dedi.

Biga OSB Müdürü Gültekin Çolak’ın OSB’deki son durum, genişleme sahası, doğalgaz ihtiyacı ve lojistik kolaylıkları ile ilgili bilgi paylaşımıyla ziyaret sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Biga Osb de sosyal tesis yok, cami yok, lokanta yok, kafeterya yok, sosyal projelere aktivitelere katılımları yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu