Yerel

Biga OSB’de Şadan Doğan Dönemi

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, 24 Mart 2021 tarihinde yenilenen Biga Organize Sanayi Bölgesi (Biga OSB)’nin yönetim kurulu seçimlerinde Başkanlığa seçildi.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Şadan Doğan’ın üstlendiği Biga OSB’nin yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Nurettin Duyar, yönetim kurulu üyeleri ise Mustafa Fehmi Nuhoğlu, Ümit Topçu ve Cabir Kaşdemir oldu.

Biga OSB’nin yeni Başkanı Şadan Doğan yapılan seçimler sonrasında yaptığı açıklamada; “Biga OSB Müteşebbis Heyeti tarafından bizleri bu önemli göreve layık görmelerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Hep birlikte yapacağımız çalışmalar ile Türkiye’nin sayılı organize sanayi bölgelerinden birisi haline gelmek için önümüzde önemli proje ve faaliyetlerimiz bulunuyor.

OSB’mizin bir an önce hak ettiği seviyeye getirilmesi amacıyla tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz. OSB’miz ile ilgili bu çalışmaları yaparken en büyük ihtiyacımız bölge sanayicimizin ve katılımcılarımızın desteğidir. İnşallah tüm katılımcılarımızdan alacağımız destek ile gece gündüz çalışacağız” dedi.

Başkan Doğan, güçlü ve dinamik ekiple hızlı ve yerinde kararlar alarak uygulamaya koyacaklarını ve bölgeye yeni yatırımcılar çekeceklerini belirtti.

Doğan sözlerini şöyle tamamladı: “24 Mart 2021 tarihinde yapılan seçimde bizlere oy veren vermeyen bölgemizde bulunan veya yatırım yapmayı planlayan tüm sanayicilerimize aynı mesafede olacağız ve bölgemizin faydasına olacak her türlü iş ve işlemleri hızla çözüme kavuşturup sanayicilerimiz ve yatırımcılarımızın önünü açacağız” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu