Yerel

Biga Heyeti’nden Önemli Ziyaretler

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan, Biga Kaymakamı Erdinç Dolu ve beraberinde Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, Gümüşçay Belediye Başkanı Adnan Pastırmacı, Ak Parti Biga İlçe Teşkilatı Başkanı Nihaz Borazan, İl Genel Meclis üyeleri Bülent Korkmaz ve Saim Yılmaz ile birlikte 14-15 Şubat 2022 tarihlerinde Bursa ve Ankara’da yapılan bir dizi ziyarete katıldı.

Heyet 14 Şubat Pazartesi günü Bursa’da bulunan Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret ederek Bölge Müdürü Umut Akyazı ile Biga-Karabiga yolu ile ilgili yapılması gereken çalışmalar istişare edildi.

Biga heyeti 15 Şubat Salı günü ise Ankara’da Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ziyaret edildi ve Biga’nın önemli ve öncelikli sorunları ve talepleri görüşüldü. Ziyaret esnasında Ak Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı, geçmiş dönem Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider’le de bir araya gelindi.

Heyet aynı gün Gençlik ve Spor Bakanı Dr. M. Muharrem Kasapoğlu’nu ve İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce’yi ziyaret etti ve Biga’da yapılmakta olan yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Biga ile ilgili taleplerin de iletildiği görüşmeler oldukça verimli geçti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu