Yerel

Biga Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Açıldı

Biga Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı Mehmet Tınaz ve Naim Topal ortaklığında Biga Hamdibey Mahallesi Yıldız Sokak No:7-Z2’de hizmete açıldı.

S.S 281 Sayılı Biga Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı, Biga Kocagür Muhtarı Mehmet Tınaz ve Karabiga Topaloğulları Emlak Sahibi Naim Topal ortaklığında hizmet veren Biga Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı 25 yıllık mesleki tecrübeleriyle tarla, arsa ve gayrimenkul danışmanlığı alanında hizmet veriyor.

Biga Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı ortağı, S.S. 281 Sayılı Biga Yağlı Tohumlar Satış Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı, Biga Kocagür Muhtarı Mehmet Tınaz yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi, “25 yıldır geniş bir çerçevede gayrimenkul alım satım, kiralama ve danışmanlık hizmetlerini verdikten sonra çalışmalarımıza Naim Topal ve Mehmet Tınaz ortaklığında Biga Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı çatısı altında devam ediyoruz. Tarla, arsa alım satım ve gayrimenkul danışmanlığı hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz ve ilişkimizin uzun vadeli devam etmesini istiyoruz. Aynı zamanda sektördeki deneyimimizle alım ve satım süreçlerindeki ihtiyaçların bilincinde olarak, bu alanda kaliteli hizmet ile fark yaratmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda tarla ve arsa alım satımı ve Gayrimenkul Danışmanlığı alanında halkımızın hizmetindeyiz.”dedi

Sektöründe fark yaratarak hizmet veren Biga Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Hamdibey Mahallesi Yıldız Sokak No:7-Z2’de ki ofisinde sizleri bekliyor. Bu iletişim numaraları ile ulaşabilirsiniz:

Mehmet Tınaz: 0537 234 03 52

Naim Topal: 0541 466 66 88

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu