Yerel

Biga FB Yönetimi Toplandı

Biga Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu aylık Olağan Toplantısını dernek lokalinde yaptı. Toplantıda gündem maddeleri ve Biga için neler yapılabilir görüşüldü.

Biga’nın önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından olan Biga Fenerbahçeliler Derneği yeni projeler geliştirmeyi sürdürüyor. Şubat ayı toplantısında pandemi nedeniyle yerine getirilmeyen projeler yavaş yavaş hayata geçirilecek. Ocak ayında derneğin kuruluşunun 20.yılı nedeniyle çıkarılan ajandanın üyelere dağıtımı devam ediyor. Tekerlekli sandalye ihtiyacı olan ve derneğe müracaat eden kişilere tedarik edilmesi karara bağlandı. Ayrıca geçtiğimiz yıl düzenlenmeyen 23 Nisan etkinlikleri ve bisiklet dağıtımı için komite kuruldu.

Daha sonra Ocak ve Şubat ayındaki tarihlerde doğum günü olan Tevfik Başarır, Erhan Baş, Aydın Kuzhan, Erdem Özarslan ve Ramazan Tenekeci’nin doğum günleri kutlandı ve pasta kesilip hediyeleri verildi.

Daha sonra derneğe üyelik için müracaat eden Recai Avcı üyeliğe kabul edildi ve üyelik hediyeleri kendisine sunuldu. Üye aidatların toplanmasına devam edilmesine ve kendilerine 20.yıl ajandası hediye edilmesine karar verildi. Toplantı sona ererken Mart ayı toplantısında 23 Nisan ve bisiklet dağıtımının daha detaylı görüşülmesi kararlaştırıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu