Yerel

Biga FB, Biga İçin Çalışıyor

Biga’nın önemli Sivil Toplum Kuruluşu Biga Fenerbahçeliler Derneği hizmetlerine devam ediyor. Daha önce Biga için birçok projeye imza atan Biga Fenerbahçeliler Derneği yeni projesini hayata geçiriyor.

Kuruluş tarihi olan 2001 yılından itibaren yüzlerce proje üreten dernek son olarak İlyas Bayram Stadyumu’na Bigalı Şehitler Çeşmesi, Merkez Avcılar Parkı önüne Bigalı Gaziler Çeşmesi yapmıştı. Şimdi de Cumhuriyetimizin 100.yılında Biga Belediyesi’nin önüne ATATÜRK ÇEŞMESİ yapıyor.

Çeşmenin yapımı devam ediyor ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda hizmete açılması planlanan çeşmenin tatlı su akan dört kurnası olacak. Biga Fenerbahçeliler Derneği Kurucu ve Onursal Başkanı Şadan Doğan “Dernek Yönetimimizi kutluyorum. Bizim bıraktığımız yerden bayrağı alarak güzel projeler hayata geçirmeye devam ediyor. Biz bu derneği, tabela derneği olarak kurmadık. Sivil toplum kuruluşu nasıl çalışır, Biga’ya neler kazandırabiliriz diye kurduk ve yüzlerce proje ürettik. Atatürk Çeşmemiz Biga’mıza hayırlı olsun, emeği geçen herkesi kutluyorum” açıklamasını yaptı.

Biga Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Avukat Arda Bozkurt “Bigamıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu güne ürettiğimiz projelerimiz ile güzelliklere devam ediyoruz. Onursal Başkanımız Şadan Doğan’dan devraldığımız bayrağı daha yukarılara çıkartmak istiyoruz. Cumhuriyetimizin 100.yılı nedeniyle Biga Belediyemizin önüne ATATÜRK ÇEŞMESİ çalışmamız devam ediyor. İnşallah 29 Ekim’de açılışını yapacağız. Daha öncede hizmete girebilir. Su hayattır düşüncemiz daha önce yaptığımız Bigalı Şehitler ve Bigalı Gaziler çeşmelerimiz ile başlamıştı. Biga’mıza hayırlı olsun. Başta Onursal Başkanımız Şadan Doğan, Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan olmak üzere maddi manevi emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı.

Biga Fenerbahçeliler Derneği Basın Sözcüleri Nermin Kunt ve Arzu Kaya’da “Yönetim Kurulunda ‘Böyle bir projeyi Cumhuriyetimizin 100.yılında hayata geçirebilir miyiz?’ gündem maddesine çok önem verdik ve hayata geçiriyoruz. Başta Onursal Başkanımız Şadan Doğan ve Dernek Başkanımız Arda Bozkurt ile yönetim kurulumuz olmak üzere maddi, manevi emek veren herkese teşekkürler” dediler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu