Yerel

Biga Belediyesi’nden Yük İndirme Yerleriyle İlgili Uyarı!

Biga Belediyesi ilçe genelinde bulunan yük indirme bindirme yerleri ve şehiriçi minibüs duraklarıyla ilgili uyarıda bulundu.

Biga Belediyesi’nce tahsis edilen ve ilçenin çeşitli cadde ve sokaklarında bulunan yük indirme-bindirme yerlerinin amacı dışında kullanılmasından dolayı ortaya çıkan mağduriyetlerin giderilmesi için Biga Belediyesi bir kez daha uyarı yaptı.

Biga Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Değerli hemşehrilerimiz, ilçemiz genelinde bulunan yük indirme bindirme yerlerimiz ile şehiriçi minibüs duraklarımıza araç park etmek yasaktır. 15 dakikalık yük indirme bindirme yerlerimizi ve minibüs duraklarımızı lütfen amaç dışı kullanmayınız. Kurallara uymayan araçlar için cezai işlem uygulanacaktır. Tüm vatandaşlarımıza önemle duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a esnaftan gelen talepler neticesinde, Biga Belediyesi Meclis Toplantısı’nda yük indirme-bindirme süresi görüşülerek 5 dakika olan süre oy birliğiyle alınan karar sonucunda 15 dakikaya çıkarılmıştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu