Yerel

Biga Bayrama Hazır

Biga Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde gerçekleştirdiği temizlik ve hazırlık çalışmalarıyla Bigalılardan tam not aldı. Bir hafta öncesinde yayınlanan detaylı plana göre hareket eden belediye ekipleri, Biga genelinde sokaklarda, caddelerde, camilerde ve mezarlıklarda yoğun temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

Bayram öncesinde ilçenin dört bir yanında çalışma yürüten Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, özellikle yoğun kullanılan alanlarda hijyenin sağlanmasına büyük özen gösterdi. Sokak ve caddelerin yanı sıra, vatandaşların bayram namazı kılmak ve ziyaret etmek için yoğun olarak kullandığı camiler ve mezarlıklar da temizlendi.

Belediye Başkanı Alper Şen, yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek, “Bayram öncesinde tüm vatandaşlarımızın temiz ve hijyenik bir ortamda bayramlarını geçirmelerini sağlamak amacıyla çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, büyük bir özveri ile çalışarak ilçemizi bayrama hazırladı. Emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Biga Belediyesi’nden yapılan açıklama ile Bayram günlerinde de ekipler, yoğun mesai harcayarak vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için çalışmaya devam edeceği belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu