Yerel

Biga Adliyesi Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Biga Adliyesi’nde Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzenlenen masa tenisi turnuvasında final müsabakası oynandı, turnuvada mübaşir Ufuk Damlı 1’inci olarak plaketini aldı.

Adliye personelleri ve avukatların katıldığı turnuvada 24 kişi birincilik için mücadele etti. 26 Ekim – 12 Kasım tarihleri arasında devam eden ve her gün 2 müsabakanın oynandığı turnuvada finalde Mübaşir Ufuk Damlı ile Zabıt Katibi Serdal Önel mücadele etti. Mücadelede Ufuk Damlı galip gelerek birincilik plaketinin sahibi oldu. Serdal Önel ikinci olurken İcra Müdür Yardımcısı Hakan Aydoğdu da 3’üncü oldu.

Dereceye girenlere plaketleri Biga Cumhuriyet Başsavcısı Bahri Yalçınöz tarafından verilirken, Çanakkale Barosu Biga Temsilcisi Avukat Ergün Tulnay da tenis raketi hediye etti. Bigaspor yöneticisi Avukat Fatih Engin tarafından da dereceye girenlere Bigaspor forması ve atkısı hediye edildi. Turnuvayı organize eden Biga Cumhuriyet Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürü Mehmet Özkan da tüm katılımcılara ve destek verenlere teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu