Yerel

BEYDER’den Belediye Başkan Adaylarına Kahvaltı

Biga Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BEYDER) 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Biga Belediye Başkan Adayları ve üyelerine 24 Şubat Cumartesi günü Havuz Kafe’de kahvaltı verdi.

Kahvaltıya AK Parti Belediye Başkan Adayı Bülent Erdoğan, CHP Belediye Başkan Adayı Alper Şen, İYİ Parti Adına İlçe Başkanı Mahmut Aydemir, MHP Belediye Başkan Adayı Sıtkı Keçeci, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı İdris Dursun, Zafer Partisi Belediye Başkan Adayı Gökdil Erdoğan Çakan, Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı Alaattin Küçük , İl Genel Meclis Adayları, Belediye Meclis Adayları ve basın mensupları katıldılar.

Biga’da bu seçimlerde sekiz belediye başkan adayı olduğu ve altı aday kahvaltıda hazır bulunurken İYİ Parti Adayı Selçuk Kavas Ankara’da olması nedeniyle ve Yeniden Refah Partisi Adayı Celaleddin Sarıdal mazereti nedeniyle kahvaltıya katılmadı. İYİ Parti Adına İlçe Başkanı Mahmut Aydemir katıldı. Kahvaltılı toplantıda açılış konuşmasını BEYDER Başkanı Ergün Erkap yaptı. Erkap “Öncelikle başkan adaylarımız başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Mübarek Berat Kandilinizi kutluyorum. Dernek olarak amacımız Belediye Başkan Adaylarımız ile bir arada olmak ve onları tanımak ve halkımıza tanıtmak ve yeni dönemle ilgili görüş ve düşüncelerini almak için bir aradayız. Bizleri kırmayıp katıldıkları için teşekkür ediyorum. Tüm adaylarımıza başarılar diliyorum.” dedi. Ardından başkan adayları kendilerini tanıttılar. Öz geçmişlerini anlattılar. Soru cevap bölümünde kendilerine soru sorulmadı ve program yoğunlukları nedeniyle toplantı sona erdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu