Siyaset

Bayramiç, Çan, Biga’da Okullar Ne Zaman Yapılacak?

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı açıklamada iktidara seslenerek, “Bayramiç’te, Çan’da, Biga’da yıkılan okullar ne zaman yapılacak? Bayramiç’te yıkılan 3 okul iki buçuk yıldır yapılamadı, Çan’da yıkılan 2 okul iki yıldır yapılamadı” diye konuştu.

CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan Meclis Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, yıkılan okulları sordu. Özgür Ceylan, iktidara seslendiğini ifade ederken, “Bayramiç’te, Çan’da, Biga’da yıkılan okullar ne zaman yapılacak?” diye sordu. Özgür Ceylan, Bayramiç’te yıkılan 3 okulun iki buçuk yıldır, Çan’da yıkılan 2 okulun iki yıldır yapılamadığını ifade ederken, bir okulun daha yıkılacağı yönünde bilgi aldıklarını ifade etti.

CHP’li Özgür Ceylan Biga’da da iki yıldır yıkılan okullarının yapılmayı beklediğini ifade ederken, “Enflasyon yüzünden müteahhitler ya kaçıyor ya da ihaleye girmiyor. Kur korumalı mevduata verdiğiniz garantiyi müteahhide de verin de bir an önce bu okullar yapılsın” diye konuştu. Özgür Ceylan Bayramiç, Çan ve Biga’da öğrenciler, veliler ve öğretmenlerin mağduriyetine dikkat çekerek, “Duyun artık halkın sesini!” diye sözlerine son verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu