Yerel

“Bayram İçin Hayvan Pazarımız Hazır”

Biga Ticaret Borsası yönetimi, 07 Haziran Çarşamba günü saat:12.30’da Köşdere Otel’de celep ve kasap üyeler ile yemekte bir araya geldi.  Yaklaşan Kurban Bayramı için hayvan pazarının hazırlıklarının tamamlandığı ve gerekli düzenlemelerin yapıldığını belirten Biga Ticaret Borsası Başkanı Bülent Baş konuşmalarına şöyle devam etti;

“Biga Ticaret Borsası olarak, bugün sizleri ağırlamaktan büyük bir onur duyuyor, Borsa ailesi olarak sizleri en samimi duygularımla selamlıyorum, hoş geldiniz şeref verdiniz!

Bildiğiniz üzere siz, kasaplık ve celeplik işi ile uğraşan üyelerimizsiniz ve sizlere en önemli hizmetimiz bölgede tek olan ruhsatlı hayvan pazarımızdır.  Göreve gelirken sizlerden gelen sıkıntı ve şikâyetleri dikkate alarak, göreve başlamamızın hemen başında pazarımızın küçükbaş padoklarının üstünü kapatarak kötü hava koşullarından siz değerli üyelerimizi korumuş olduk.

Sizlerin daha iyi veterinerlik hizmeti almanız için değişikliğe gittik ve Veteriner Hekim Mutlu kardeşimizi göreve getirdik.

Yine sizlerin istekleri doğrultusunda 2 adet küçükbaş ve büyükbaş kantarımızı daha uygun alanlara taşıyarak daha iyi hizmet almanızı sağladık.”

Ayda Bir İlaçlanan Pazarımızı Ayda 2 Defa İlaçlatmaya Başladık

Baş ayrıca, “Ayrıca pazarın temizliği ve hijyeni bizim için çok önem arz ediyordu. Bizde mevcut yıkama sistemini geliştirerek daha az su ve daha kısa zamanda temizlik yapacak sistemimizi kurduk.  Artık her hafta pazarımızda yıkama yapılmaktadır. Buna ek olarak ayda bir ilaçlanan pazarımızı ayda 2 defa ilaçlatmaya başladık.”dedi.

2023 Yılı Kurban Bayramı İçinde Pazarımız Hazırlandı Ve Gerekli Düzenlemeleri Yaptık

Yaklaşan Kurban Bayramı hazırlıklarına da değinen Baş, “Değerli üyelerimiz yakıt maliyetlerinin arttığı bu günlerde sizlere; Petrol Ofisi’nin tüm Türkiye’de geçerli olan motorin indirim kartını sağlamış olduk. Bu indirimli kartlardan şuan sadece ticari araçlar yararlanabilmekte. Fakat hususi araçlar içinde firma ile görüşmelerimiz halen devam ediyor. İnşallah onları da bu kapsama alacağız.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu