Yerel

Başkan Sepici:”23 Nisan 1920 Ruhu Gelecek Nesillere Aktaracağımız En Büyük Emanetimizdir”

AK Parti Biga İlçe Başkanı Veteriner Hekim Hasan Sepici,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Sepici mesajında şu ifadelere yer verdi:

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 101.yılını, Türkiye’nin ve dünyanın tüm çocuklarının Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en samimi duygularımla tebrik ediyorum.

Türkiye Büyük Millet Meclisi, vatanımızın işgal edildiği, bağımsızlığımıza kastedildiği en karanlık dönemde kurulmuş; güçlü ve sarsılmaz iradesiyle bağımsızlık mücadelemize ışık tutmuştur.Yurdumuzun dört bir yandan işgale uğradığı, milletimizin geleceğinin yok edilmeye çalışıldığı bir dönemde açılan TBMM ile Türk milleti büyük mücadeleler vermiş, tarihe altın harflerle kazınan zaferlere imza atmıştır.

 Meclisimizin çatısı altında, ortak bir gaye etrafında birleşen aziz milletimiz, büyük zafere ve Cumhuriyetimizin kuruluşuna uzanan yolda en önemli adımı atmıştır. 23 Nisan’ın bayram olarak çocuklara armağan edilmesi, milletimizin çocuklarımıza olan inancının bir sembolü olmuştur. Türkiye, çocuklarımızın ve gençlerimizin omuzlarında yükselecek, onların dinamizmi ve coşkusuyla 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşacaktır. 23 Nisan 1920 ruhu, bağımsızlık azmimiz ve kararlılığımız, birlik ve beraberliğimize olan inancımız gelecek nesillere aktaracağımız en büyük emanetimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 101. yıldönümünde tüm çocuklarımızın, milletimizin ve Bigalı hemşehrilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Başa dön tuşu