Spor

Başkan Özkan Aday Değil

Haberi buradan dinleyebilirsiniz...

Bigaspor Kulübü Başkanı Serkan Özkan Mayıs ayında yapılacak olağan genel kurulda aday olmadığını açıkladı. Özkan açıklamasında; ”2021 -2022 Sezonunu geçtiğimiz hafta oynadığımız Etispor maçı ile noktaladık. Pandemi döneminde kimsenin cesaret edemediği lige katılım sağlayarak 3. Lig yolunda çeyrek final müsabakasına kadar yükselerek İlimiz Çanakkale ve İlçemiz Biga’yı en iyi şekilde temsil ettik.
Başta Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekilimiz Sayın Bülent Turan’a, Çanakkale Milletvekilimiz Jülide İskenderoğlu’na, Kaymakamımız Erdinç Dolu’ya, her zaman yanımızda olan Biga Belediye Başkanımız Bülent Erdoğan’a, Doğtaş Ailesine, İçdaş Ailesine, Cenal Elektrik Üretim A.Ş, Gestaş Deniz Ulaşım’a Dış Saha Forma Sponsorumuz Kaptanlar Un A.Ş, İç Saha Forma Sponsorumuz Dekorister Mobilya, tabela alanı, takvim ve kombine kart alarak destek olan tüm esnaflarımıza, Afacanlar taraftar grubumuza ve takımımızı desteklemeye maçlarımıza gelen tüm halkımıza teşekkür ederim.
Bu yola beraber çıktığım Yönetici Arkadaşlarım İlhan Kaçar, Fatih Karan, Semih Kırbaç, Serdar Seçilen, Servet Kahraman, Erkan Çevik, Serdar Balta, Melih Gündüz, Emre Dıramalı, Fatih Engin, Serdar Metin, Hakan Evirgen, Önder Yavaşça, Salih Can Eriş, Mehmet Ali Kurt, Yılmaz Adalı ve Özgür Öztürk, Murat Çakıroğulları, Reşat Yeşil, Müfit Yardımcı’ya teşekkür ediyorum.
İyisiyle kötüsüyle bu güne kadar Mavi Beyaz sevdamız Bigaspor için görevimizi en iyi şekilde yaptığımıza inanıyorum. Mayıs ayında yapılacak olan olağan Bigaspor Genel Kurulunda aday olmadığımı buradan bildiriyorum.
Görev süremiz boyunca çeşitli eleştirilere maruz kaldık. Şimdi görev zamanı. Bizler görevimizi bırakıyoruz. Görev sırası sizlerde.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu