Yerel

Başkan Kaşdemir’den Mesaj

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” sebebiyle mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda;” Aziz milletimiz hain darbe girişiminde Çanakkale’de, düşmana ne cevap vermişse 15 Temmuz 2016 günü de aynı cevabı hainlere vermiş, yurdumuzun düşmanlara karşı geçilmez olduğunu tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. 15 Temmuz gecesi Türkiye’yi karanlığa gömmek isteyenler kendi kurdukları tuzağa düştüler. Bu topraklarda demokrasinin darbelerden güçlü olduğunu milletimiz 15 Temmuz gecesi herkese göstermiştir.

Sayın Cumhurbaşkanımızın kararlılığı sayesinde FETÖ artık bu topraklarda barınamayacak bir hale gelmiştir. Aziz milletimizin yazdığı kahramanlık destanıyla hüsrana uğratılmış olan bu hain darbe girişimini asla unutmayacağız.

Çanakkale Ruhu’nun, bu  topraklarda hala canlı olduğu 15 Temmuz’da bir kez daha ortaya çıkmıştır. 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün yıl dönümünde; aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi ve tüm kahramanlarımızı minnetle anıyorum.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Başa dön tuşu